Ogólnopolski turniej juniorów, młodzików i młodzików młodszych

DSC01398W Głubczycach w dniu 12 października odbył się kolejny turniej ogólnopolski w kategorii juniorów, młodzików i młodzików młodszych. Nasi reprezentanci klubu znów spisali się znakomicie zdobywając 21 medali poniżej przedstawiamy naszych medalistów:

Gra pojedyncza juniorów
I miejsce – Przemysław Szydłowski

Gra pojedyncza juniorek
III miejsce – Monika Mazur

Gra podwójna juniorów
II miejsce – Przemysław Szydłowski/ Sebastian Obrycki
III miejsce – Michał Ustimowicz/ Marcin Wnuk (MKS Orlicz Suchedniów)

Gra podwójna juniorek
III miejsce – Marta Broszko/ Monika Mazur

Gra mieszana juniorów
I miejsce – Sebastian Obrycki/ Aleksandra Białek (UKS Start Widełka)
II miejsce – Robert Mirga/ Kornelia Marczak ( UKS Plesbad Pszczyna)
III miejsce – Przemysław Szydlowski/ Nikola Koszmider ( UKS Feniks K-Koźle)

Gra pojedyncza młodzików
II miejsce – Kordian Kobylnik
III miejsce – Maciej Siemiginowski

Gra pojedyncza młodziczek
III miejsce – Laura Berestecka

Gra podwójna młodzików
I miejsce – Kordian Kobylnik/ Maciej Siemiginowski
II miejsce – Karol Ślepecki/ Jakub Gireń ( MKS Strzelce Opolskie)
III miejsce – Jakub Minartowicz/ Kamil Maciołek ( MKS Strzelce Opolskie)

Gra mieszana młodzików
I miejsce – Kordian Kobylnik/ Agnieszka Foryta ( STB Energia Lubliniec)
II miejsce – Weronika Kościółek/ Jakub Gireń ( MKS Strzelce Opolskie)
III miejsce – Karol Ślepecki/ Laura Berestecka

Gra pojedyncza młodzików młodszych
I miejsce – Maciej Matusz
III miejsce – Bartosz Gałązka
III miejsce – Jakub Mazur

Gra podwójna młodzików młodszych
I miejsce – Bartosz Gałązka/ Maciej Matusz

Informacje

W dniach 12- 14.04. 2013 r. w Solcu Kujawskim odbędą się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski i Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorów w Badmintonie.
LKS Technik Głubczyce będą reprezentować na tych mistrzostwach:
młodzieżowcy: Aneta Wojtkowska ,Katarzyna Macedońska, Justyna Pasternak, Mateusz Szydłowski.
juniorzy:  Daniela Kobeluch , Kinga Haracz, Dominik Stebnicki .

  _________________________________________________________________________________________________

ELIMINACJE DO MISTRZOSTW POLSKI 13.04.2013 r. w GŁUBCZYCACH

 Dnia 13.04.2013r. odbędą się w Głubczycach na hali ZOKIS przy ul.Olimpijskiej 1 eliminacje do mistrzostw polski młodzików i młodzików młodszych. Będą to eliminacje makroregionu województw opolskiego i śląskiego.Zawody rozpoczynają się o godz.9.00.

serdecznie zaprasza oozbad

__________________________________________________________________________________________________

 

Drużynowy Mistrz Polski 2011

 

38. Drużynowe Mistrzostwa Polski 2010/2011
Ekstraklasa

 Kolejność końcowa


1. LKS Technik Głubczyce

2. SKB LITPOL-MALOW Suwałki

3. UKS Hubal Białystok

4. LUKS Badminton Choroszcz

5. UKS 15 Kędzierzyn-Koźle

6. SKB Piast Słupsk

7. AZSAGH Kraków

8. AZSUWM Olsztyn

1 37 38 39