Międzynarodowy Festiwal Warszawski

W ostatni weekend listopada juniorzy i młodzicy wyjechali do stolicy na Międzynarodowy Festiwal Warszawski. Na rozpoczęciu turnieju organizator wręczył statuetki i nagrody w postaci lotek najlepszym klubom poprzedniej edycji Festiwalu. Na 58 klubów, które wystartowały w 2013 r LKS Technik zdobył drugie miejsce. Ponownie jak w ubiegłym roku nasi badmintoniści zdobywali miejsca na podium, otrzymując medale oraz nagrody rzeczowe w postaci bonów firmy Victor. W kategorii juniorów w grze podwójnej zwyciężył Przemysław Szydłowski, a Sebastian Obrycki wywalczył brązowy medal. Wśród młodzików miano najlepszego zawodnika otrzymał Kordian Kobylnik zwyciężając w grze pojedynczej i mieszanej. Maciej Matusz i Bartosz Gałązka zwyciężyli w grze podwójnej a Maciek dołożył jeszcze srebrny medal w singlu i brązowy w grze mieszanej.