Międzynarodowy Turniej Badmintona Dzieci i Żaków MINI SILESIA CUP.

W dniu 18.11.2017r. w Głubczycach odbył się cykliczny Międzynarodowy Turniej Badmintona Dzieci i Żaków MINI SILESIA CUP. Na starcie turnieju stanęło ponad 100 zawodników  i zawodniczek z Ukrainy, Czech i Polski. Zawody rozgrywane były w trzech kategoriach wiekowych dzieci U-9, żaków U-11 oraz w parabadmintonie. Bardzo dobrze spisali się nasi zawodnicy z Głubczyc. W kategorii dzieci U-9 dziewczęta: brązowy medal zdobyła Natalia Raczkowska, w kategorii U-9 chłopców: srebrny medal zdobył Olivier Gacki a brązowy Olivier Wolny.  W kategorii żacy U-11 dziewczęta: złoty medal zdobyła Oliwia Zielińska a brązowy Anna Gałaszkiewicz a w kategorii U-11 chłopców: drugie miejsce zajął Rafał Mielnik. Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom.