Międzynarodowy Turniej o Puchar Gór Świętokrzyskich

W dniach 26-28 września w Suchedniowie zawodnicy Technika walczyli w Międzynarodowym Turnieju o Puchar Gór Świętokrzyskich. Zawody były z cyklu Grand Prix w kategorii juniora młodszego i młodzika młodszego. Wystąpiła  cała czołówka krajowa jak i goście z Ukrainy, Białorusi i Łotwy. Jakub Gireń z Weroniką Kościółek w juniorach młodszych w grze mieszanej zdobyli piąta lokatę. W młodzikach młodszych zdobyliśmy trzy medale. Szymon Ślepecki i Kuba Mazur zwyciężyli w grze podwójnej, Szymon zdobył srebrny medal w grze mieszanej z Zuzanną Jankowską z MKS Strzelce Opolskie. W grze pojedynczej Kuba Mazur wywalczył brązowy krążek dla naszego klubu.Gratulujemy.

DSC04474

W sobotę 27 września w Głubczycach nasi najmłodsi badmintoniści rywalizowali w Wojewódzkim Turnieju Dzieci i Żaków. Przedstawiamy wyniki naszych zawodników.