Memoriał Julii Wójcik
Memoriał Julii Wójcik pamiętamy więc gramy.
W Kędzierzynie w dniach 22-24.05.2026 r. odbył się Memoriał Julii Wójcik Super Grand Prix Juniorów i Młodzików oraz Krajowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików.
Dobry wynik osiągnęli podopieczni Technika zdobywając w turnieju sześć medali .
Super Grand Prix
Gra podwójna młodziczek młodszych
2 miejsce – Oliwia Serafin / Adrianna Dernoga UKS Hubal Białystok
Gra podwójna młodzików młodszych
3 miejsce – Jakub Krawiec / Adam Paćko Beninca UKS Feniks Kędzierzyn – Koźle
Gra pojedyncza młodzików grupa B
1 miejsce – Piotr Rubczyński
Krajowy Turniej JM i M
Gra pojedyncza juniorów młodszych
1 miejsce – Kamil Kolano
Gra podwójna juniorów młodszych
1 miejsce – Kamil Kolano / Borys Kowalczyk niezrzeszony
Gra pojedyncza młodzików
2 miejsce – Ignacy Walaszek
Gra mieszana młodzików
2 miejsce – Ignacy Walaszek / Julia Barańska
