Memoriał Julii Wójcik

Memoriał Julii Wójcik pamiętamy więc gramy.

W Kędzierzynie w dniach 22-24.05.2026 r. odbył się Memoriał Julii Wójcik Super Grand Prix Juniorów i Młodzików oraz Krajowy Turniej Juniorów Młodszych i Młodzików.
Dobry wynik osiągnęli podopieczni Technika zdobywając w turnieju sześć medali .
Super Grand Prix
Gra podwójna młodziczek młodszych
2 miejsce – Oliwia Serafin / Adrianna Dernoga UKS Hubal Białystok
Gra podwójna młodzików młodszych
3 miejsce – Jakub Krawiec / Adam Paćko Beninca UKS Feniks Kędzierzyn – Koźle
Gra pojedyncza młodzików grupa B
1 miejsce – Piotr Rubczyński
Krajowy Turniej JM i M
Gra pojedyncza juniorów młodszych
1 miejsce – Kamil Kolano
Gra podwójna juniorów młodszych
1 miejsce – Kamil Kolano / Borys Kowalczyk niezrzeszony
Gra pojedyncza młodzików
2 miejsce – Ignacy Walaszek
Gra mieszana młodzików
2 miejsce – Ignacy Walaszek / Julia Barańska
Serdecznie gratulujemy

Międzynarodowy Turniej Juniorów – RSL Lithuanian Junior 2026.

W dniach 22-24 maja w Kownie na Litwie odbył się międzynarodowy turniej Juniorów w badmintonie RSL Lithuanian Junior 2026. Przedstawiciele dwunastu państw Litwy, Łotwy, Hiszpanii, USA, Słowacji, Estonii, Ukrainy, Szwecji. Niemiec, Czech, Danii, oraz Polski rywalizowali o najwyższe laury.
Znakomicie spisał się reprezentant Technika Głubczyce Paweł Kiszczyk, który zdobył dwa medale; złoty w grze mieszanej w parze z Hanną Stacherą z UKS Plesbad Pszczyna oraz brązowy w grze podwójnej w parze z Mikołajem Krystkiem z UKS Orbitek Straszęcin.
Serdecznie gratulujemy

Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.

W Komprachcicach w dniu 25.04.2026 r. zawodnicy klubu LKS Technik Głubczyce rywalizowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików w grach pojedynczych, podwójnych i mieszanych oraz w eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży wyłącznie w grach pojedynczych.
Wspaniały wynik osiągnęli nasi Młodzicy, którzy wygrali w klasyfikacji klubowej zdobywając łącznie 27,5 pkt. rywalizując z zawodnikami z 14-stu klubów z województwa śląskiego i opolskiego. Reprezentacja naszych Młodzików wystąpiła w składzie: Julia Barańska, Weronika Golas, Emilia Ksobiech, Hanna Wiercioch, Magdalena Wysoczańska, Hubert Wiciak, Ignacy Walaszek, Kordian Krawiec, Miłosz Oleś, Wojciech Maleńczak, Maciej Zwarycz, Dominik Juchno.
Z mistrzostw przywozimy ostatecznie pięć medali; 2 złote, 2 srebrne i 1 brązowy.
W grze pojedynczej młodzików
1 miejsce- Hubert Wiciak
2 miejsce – Ignacy Walaszek
W grze podwójnej młodzików
2 miejsce – Kordian Krawiec/ Ignacy Walaszek
W grze mieszanej młodzików
1 miejsce – Hubert Wiciak/ Klaudia Wrześniewska EM Badminton Siemianowice Śląskie
3 miejsce – Kordian Krawiec / Julia Barańska
W eliminacjach do OOM udział brali juniorzy młodsi: Łukasz Golas, Kamil Kolano, Franciszek Michalewski, Krzysztof Kruk. Łukasz i Kamil zameldowali się w półfinale zdobywając trzecie miejsce .
Serdecznie gratulujemy