Międzynarodowy Turniej Juniorów – RSL Lithuanian Junior 2026.
W dniach 22-24 maja w Kownie na Litwie odbył się międzynarodowy turniej Juniorów w badmintonie RSL Lithuanian Junior 2026. Przedstawiciele dwunastu państw Litwy, Łotwy, Hiszpanii, USA, Słowacji, Estonii, Ukrainy, Szwecji. Niemiec, Czech, Danii, oraz Polski rywalizowali o najwyższe laury.
Znakomicie spisał się reprezentant Technika Głubczyce Paweł Kiszczyk, który zdobył dwa medale; złoty w grze mieszanej w parze z Hanną Stacherą z UKS Plesbad Pszczyna oraz brązowy w grze podwójnej w parze z Mikołajem Krystkiem z UKS Orbitek Straszęcin.
Serdecznie gratulujemy
