Yonex Polish Masters U17 oraz Yonex Polish International Festival U11, U13, U15

W Białymstoku odbywał się w dniach 29-31.05.2026 Międzynarodowy Turniej Badmintona Yonex Polish Masters U17 oraz Yonex Polish International Festival U11, U13, U15. Klub LKS Technik Głubczyce reprezentowało 22 zawodników a byli to: Franciszek Michalewski, Kamil Kolano, Łukasz Golas, Julia Barańska, Weronika Golas, Emilia Ksobiech, Hanna Wiercioch, Magdalena Wysoczańska, Oliwia Serafin, Hubert Wiciak, Ignacy Walaszek, Miłosz Oleś, Kordian Krawiec, Wojciech Maleńczak, Ignacy Wiciak, Filip Bieniasz, Piotr Rubczyński, Błażej Oleś, Jakub Krawiec, Olivier Wysoczański, Hubert Kopytko, Ksawery Walaszek.
Nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze osiągając wysokie wyniki w postaci zdobycia 11- stu medali;

Kategoria U11
Gra pojedyncza chłopców
1 miejsce – Olivier Wysoczański
2 miejsce – Ksawery Walaszek
3 miejsce – Hubert Kopytko
Kategoria U13
Gra pojedyncza chłopców
3 miejsce – Jakub Krawiec
3 miejsce – Ignacy Wiciak
Gra podwójna dziewcząt
3 miejsce – Oliwia Serafin / Adrianna Dernoga UKS Hubal Białystok
Gra podwójna chłopców
1 miejsce – Jakub Krawiec / Adam Paćko Beninca UKS Feniks K- Koźle
3 miejsce – Filip Bieniasz / Ignacy Wiciak
Gra mieszana
1 miejsce – Jakub Krawiec / Oliwia Serafin
Kategoria U15
Gra podwójna chłopców
1 miejsce – Ignacy Walaszek / Maciej Pudelski
Rakiety Olsztyn
3 miejsce – Hubert Wiciak/ Filip Karbowniczek UKS Bliza Władysławowo.
Serdecznie gratulujemy naszym zawodnikom