51 Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity w Badmintonie

DSC01706

DSC01698

DSC01686

DSC01722

W dniach 29.01.-01.02.2015r. w Sobótce odbyły się 51 Indywidualne Mistrzostwa Polski Elity w Badmintonie.
Zawodnicy Klubu LKS Technik odnieśli wspaniały sukces zdobywając 4 medali, 3 złote i 1 brązowy wygrywając trzy finały.
Klub reprezentowali Przemysław Wacha, Agnieszka i Aneta Wojtkowskie,Mateusz i Przemysław Szydłowscy Kinga Haracz, Katarzyna Macedońska i Robert Mirga.
Wyniki;
Mistrzyniami Polski w grze podwójnej Kobiet zostały ponownie siostry Agnieszka i Aneta Wojtkowskie.
Mistrzem Polski w grze podwójnej został Przemysław Wacha, który grał w parze z Adamem Cwaliną z SKB Suwałki.
Mistrzynią Polski natomiast w grze mieszanej została Aneta Wojtkowska w parze z Pawłem Pietryją z Plesbad Pszczyna zdobywając tym
swój drugi złoty medal na tych Mistrzostwach, również w tej samej grze brązowy medal zdobyła Agnieszka Wojtkowska grając w parze z Wojtkiem Szkudlarczykiem.
Bardzo dobrze spisali się również nasi młodzi juniorzy. I tak Przemysław Szydłowski w grze pojedynczej zaszedł aż do ćwierćfinału zdobywając tym samym miejsca 5-8 oraz Robert Mirga,
który w grze mieszanej w parze z Kornelią Marczak z Plesbad Pszczyna również zaszedł do ćwierćfinału.Trenerem naszych zawodników jest Pani Bożena Haracz.