Sukces młodych badmintonistów

Cztery medale młodych badmintonistów

Jedenastu naszych zawodników przystąpiło do walki o medale na Krajowym Turniej Młodzików Młodszych, Żaków i Żaków Młodszych 4.06.2022 w Szczucinie. Wywalczyliśmy na tych zawodach cztery medale: W kategorii Żaków Młodszych U9 złoty medal zdobył Kordian Krawiec a srebrny medal jego młodszy brat Jakub Krawiec. W kategorii Żaków U11 na najwyższym stopniu podium uplasował się Antoni Dobrowolski a brązowy medal swój drugi krążek w tych zawodach zdobył Kordian Krawiec. Zawodnicy reprezentujący nas w zawodach : Julia Barańska, Maja Malina, Weronika Golas, Kamil Kolano, Dawid Gogola, Franciszek Michalewski, Antoni Dobrowolski, Hubert Wiciak Ignacy Walaszek, Kordian Krawiec i Jakub Krawiec.
Serdecznie gratulujemy. Podziękowania dla Zakładów Browar Głubczyce za wsparcie naszych zawodników w tych zawodach.